Siekiant individualizuoti paslaugas, okidoki svetainėje naudojami slapukai. Detaliau

Pharaoh Hound puppies

Skelbimo numeris: 7525349

Pharaoh Hound puppies

1 000 €

  • Buvimo vieta Vilnius, Vilnius
  • Pridėta 21.04.2018 20:01

Papildoma informacija

  • Veislės grupė Kurtai

Aprašymas

Veislynas "Temple Veles" siūlo faraono šuniui šuniukus iš daugelio čempionų, laureatų ir laureatų. Tėvas - Jaunesniojo pasaulio čempionas FCI jubiliejinėje parodoje Paryžiuje! Įdomus kilmės veislė - pirmaujančių Europos medelynų kraujas.
Faraono šuo stovi su seniausiais istorijoje įrašytais gyvūnais. Šis "raudonasis" šuo buvo didžiuliai garbei tarp Egipto bajorų ir žinomas 3000-aisiais metais. BC, kaip matyti iš daugybės freskų ant antkapinių paminklų ir papirusų, apibūdinantys stebėtinai panašius vidutinio dydžio šurmulius su stovinčiomis ausimis.
Faraono šuo yra unikalus, išoriškai ir temperamentiškai. Tai labai protingas, žaismingas ir mylimas, kartu didingas, tam tikru mastu nepriklausomų šunų. Faraonai yra skirti jų savininkams ir mėgautis savo kompanija. Faraonai puikiai tinka kitiems gyvūnams ir vaikams. Tai stipri, ilgalaikis, gerai išvystytas medžioklės godumas kurtuke. Faraono šunys idealiai tinka agilityi, važiavimui, puikiems rezultatams lenktynėse ir lenktynėse.
Jei norite praleisti daug laiko lauke ir norite pasidalinti šiais nuostabiais momentais su šunimi, kuris pasidalins džiaugsmu, tuomet faraonas taps tavo idealiu partneriu. Ši veislė puikiai tinka žmonėms, vedantiems aktyvų gyvenimo būdą, ir mes mielai padėsime ne tik parodos karjerai, bet ir sportui (kursavimas / važiavimas, važiavimas, judrumas). Visapusiška pagalba. Šuniukai skiepijami pagal amžių, skaldytus, RKF / FCI dokumentus. Laukiame išskirtinai atsakingų savininkų! Galima pristatyti į bet kurį regioną ir šalį. Laukiame tik rimtų programų! Pirkdami šuniuką, daugelį metų rasite tikrą draugą!
Rašykite el. Paštu ir LAN (VK ir FB)
Apie visas šunų ir šunų veislyno nuotraukas!

Pranešti